Ανακοινώθηκαν τα ψηφοδέλτια του ΚΚΕ για τις εκλογές της 4ης Οκτωβρίου 2009

dynato_kke Τα ψηφοδέλτια του ΚΚΕ για τις εκλογές της 4ης Οκτωβρίου ανακοινώθηκαν το Σάββατο από το κόμμα. Επικεφαλής του ψηφοδελτίου Επικρατείας θα είναι ο Κ. Καζάκος.

Συνολικά, στα ψηφοδέλτια του ΚΚΕ, θα συμμετέχουν 424 υποψήφιοι πανελλαδικά, με 153 εξ΄αυτών να είναι γυναίκες και 150 πρόσωπα που εμφανίζονται για πρώτη φορά.

   Νομός ΛΕΥΚΑΔΑΣ

   1. ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ, Φαρμακοποιός
   2. ΒΡΕΤΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου, Δικηγόρος
   3. ΚΑΒΒΑΔΑ ΜΑΡΙΑ του Γεώργιου, Λογίστρια
 

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

   1. ΚΑΖΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ του Αναστασίου
   2. ΜΑΪΛΗΣ ΜΑΚΗΣ του Νικολάου
   3. ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΤΑΚΗΣ του Βασιλείου
   4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ελευθερίου
   5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΗΣ του Σπυρίδωνα
   6. ΜΠΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Αριστείδη
   7. ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ του Ιωάννη
   8. ΚΡΟΚΙΔΗ ΛΙΝΑ του Νικολάου
   9. ΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΟΣ του Ιωάννη
   10. ΜΟΛΥΒΔΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ- ΑΔΑΜ του Αδάμ
   11. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Δημητρίου
   12. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ του Αντρέα
 

   Νομός Α΄ ΑΘΗΝΑΣ

   1. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου
   2. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ανδρέα
   3. ΚΑΝΕΛΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΑΝΑ) του Χρήστου
   4. ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Χρήστου
   5. ΚΟΛΙΟΥΣΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ -ΟΛΓΑ του Σωτηρίου
   6. ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Παναγιώτη
   7. ΜΑΜΑΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Σπυρίδωνος
   8. ΜΑΜΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Δημητρίου
   9. ΜΕΘΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του Παύλου
   10. ΜΙΧΑΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αγγελή
   11. ΞΗΡΟΥΧΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ηλία
   12. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Θεοδώρου
   13. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Ιωάννη
   14. ΠΑΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ
   15. ΠΑΦΙΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ του Σπυρίδωνος
   16. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του Ευαγγέλου
   17. ΣΕΦΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Κωνσταντίνου
   18. ΣΙΩΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του Παναγιώτη
   19. ΣΚΙΑΔΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γερασίμου
   20. ΤΣΑΓΚΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
   21. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη
 

   Νομός Β΄ ΑΘΗΝΑΣ

   1. ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Νικολάου
   2. ΒΑΚΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αποστόλου
   3. ΒΛΑΣΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Σταύρου
   4. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ του Πετρόπουλου
   5. ΓΚΟΓΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Γρηγορίου
   6. ΔΕΛΗΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
   7. ΔΡΙΜΑΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του Νικολάου
   8. ΖΙΩΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
   9. ΚΑΚΟΥΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Γεωργίου
   10. ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ ΙΟΥΛΙΑ του Ανδρέα
   11. ΚΑΡΑΤΖΑ ΚΟΝΔΥΛΙΑ (ΛΟΥΛΑ) του Χρήστου
   12. ΚΑΤΣΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Περικλή
   13. ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Αθανασίου
   14. ΛΙΑΠΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Λάμπρου
   15. ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
   16. ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ιωάννη
   17. ΜΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ- ΕΥΑ του Παύλου
   18. ΜΠΑΘΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Λαζαρου
   19. ΜΠΟΡΜΠΟΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοδώρου
   20. ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΟΓΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Δημητρίου
   21. ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα
   22. ΠΑΛΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Βησσαρίωνος
   23. ΠΑΝΑΓΗ ΣΠΥΡΕΤΑ του Ιωάννη
   24. ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΒΕΤΑ) του Κωνσταντίνου
   25. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΤΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ του Βασιλείου
   26. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Νικολάου
   27. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΣ του Χρήστου
   28. ΠΕΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Φιλίππου
   29. ΠΕΡΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
   30. ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Δημητρίου
   31. ΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Λουίζου
   32. ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
   33. ΡΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ευσταθίου
   34. ΣΕΛΕΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Παναγιώτη
   35. ΣΙΟΥΛΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του Κωνσταντίνου
   36. ΣΚΑΛΟΥΜΠΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Νικολάου
   37. ΣΟΥΛΤΑΝΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Γεωργίου
   38. ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
   39. ΤΑΣΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Τάσσου
   40. ΤΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευαγγέλου
   41. ΤΣΑΜΗ ΑΘΗΝΑ του Παναγιώτη
   42. ΤΣΙΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Βασιλείου
   43. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου
   44. ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Εμμανουήλ
   45. ΧΑΛΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του Γεωργίου
   46. ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ιωάννη
 

   Νομός Α΄ ΠΕΙΡΑΙΑ

   1. ΚΟΝΤΑΞΙΔΑΚΗ ΓΙΩΤΑ του Εμμανουήλ
   2. ΚΥΖΙΛΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ του Κλεάνθη
   3. ΜΑΝΩΛΑΚΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του Εμμανουήλ
   4. ΜΟΦΟΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Σταύρου
   5. ΞΟΥΡΑΦΗΣ ΝΙΚΟΣ του Δημητρίου
   6. ΡΕΪΣΗ-ΡΑΜΦΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Φραγκίσκου
   7. ΤΖΑΤΖΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σπυρίδωνος
   8. ΤΣΙΜΠΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του Λεοντίου
 

   Νομός Β΄ ΠΕΙΡΑΙΑ

   1. ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του Κωνσταντίνου
   2. ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Βασιλείου
   3. ΖΑΜΠΕΤΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Αντωνίου
   4. ΖΥΜΑΡΗ ΑΘΗΝΑ του Χρήστου
   5. ΚΡΟΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) του Θεοδώρου
   6. ΜΑΝΟΥΣΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του Ιωσήφ
   7. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΒΕΡΑ) του Αρίσταρχου
   8. ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Σταύρου
   9. ΠΑΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του Χαράλαμπου
   10. ΠΟΖΑΤΖΙΔΟΥ ΠΑΝΔΩΡΑ του Σάββα
   11. ΠΟΥΛΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ του Κωνσταντίνου
 

   Νομός ΑΤΤΙΚΗΣ

   1. ΒΑΡΔΑΒΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ του Γεωργίου
   2. ΒΑΣΙΛΑΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Γεωργίου
   3. ΓΚΙΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου
   4. ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣτου Αναστασίου
   5. ΚΟΛΟΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη
   6. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ του Δημητρίου
   7. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Ιωάννη
   8. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Δημητρίου
   9. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ του Παναγιώτη
   10. ΣΥΡΙΓΟΣ ΒΑΛΣΑΜΟΣ του Νικολάου
   11. ΣΩΚΟΥ ΖΩΗ του Ευθυμίου
   12. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Δημητρίου
   13. ΤΟΠΑΛΛΙΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Γεωργίου
   14. ΧΑΙΡΙΚΑΚΗ – ΞΑΝΘΑΚΗ ΕΛΙΝΑ του Ανδρέα
   15. ΧΟΡΟΖΑΝΗ ΣΙΣΣΗ του Αντωνίου
 

   Νομός Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   1. ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΑΛΕΚΑ του Νικολάου
   2. ΑΖΑΜΠΗ ΕΥΑ Ξενοδοχοϋπάλληλος
   3. ΔΕΛΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Δάσκαλος
   4. ΖΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ του Κωνσταντίνου
   5. ΖΙΩΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του Ηλία
   6. ΖΩΚΑΣ ΝΙΚΟΣ του Ζήση
   7. ΚΑΛΛΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Παναγιώτη
   8. ΚΑΛΟΥΣΗ ΙΩΑΝΝΑ Καθαρίστρια
   9. ΚΑΠΕΤΑΝΓΙΩΡΓΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 
   10. ΜΩΫΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ του Νικολάου
   11. ΝΙΚΟΠΟΛΙΤΙΔΟΥ ΝΕΝΑ του Ναπολέωντος
   12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 
   13. ΡΑΪΖΗ ΗΛΕΚΤΡΑ 
   14. ΡΕΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Ιωάννη
   15. ΤΗΛΙΚΙΔΟΥ ΡΕΝΑ Καθηγήτρια ΤΕΙ 
   16. ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ 
   17. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΑ 
   18. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
   19. ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΖΩΗ 
   20. ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 
 

   Νομός Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   1. ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου
   2. ΙΝΤΖΕΣ ΚΩΣΤΑΣ 
   3. ΚΙΟΥΛΠΕΚΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του Χρήστου
   4. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου
   5. ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
   6. ΝΤΑΓΚΑ ΠΟΠΗ 
   7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του Χαραλάμπους
   8. ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 
   9. ΤΖΕΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου
 

   Νομός ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

   1. ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Αντρέα
   2. ΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Ιωάννη
   3. ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του Ιωάννη
   4. ΚΩΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Φωτίου
   5. ΛΥΓΕΡΟΥ-ΤΖΙΑΝΤΖΗ ΒΑΝΑ του Γεωργίου
   6. ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
   7. ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΝΙΚΟΣ του Επαμεινώνδα
   8. ΝΙΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Ελευθερίου
   9. ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ του Χρήστου
   10. ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
   11. ΤΡΙΑΝΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του Χριστοφόρου
 

   Νομός ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

   1. ΓΚΙΟΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Χαραλάμπους
   2. ΔΑΓΡΕ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
   3. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου
   4. ΜΠΑΒΕΛΗ ΝΑΥΣΙΚΑ συζ. Νικολάου
   5. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Σπύρου
 

   Νομός ΑΡΚΑΔΙΑΣ

   1. ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ του Αντωνίου
   2. ΚΟΛΟΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Ιωάννη
   3. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Νικολάου
   4. ΠΑΓΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ του Γεωργίου
   5. ΦΡΑΓΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Νικολάου
 

   Νομός ΑΡΤΑΣ

   1. ΒΑΪΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αποστόλου
   2. ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του Μιχαήλ
   3. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
   4. ΠΑΝΟΔΗΜΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου
   5. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΩΣΤΑΣ του Λάμπρου
 

   Νομός ΑΧΑΪΑΣ

   1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Νικολάου
   2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Φωτίου
   3. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ Αγρότης
   4. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ του Πέτρου
   5. ΚΡΑΝΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του Γεωργίου
   6. ΛΑΪΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σπύρου
   7. ΛΕΚΚΑ ΕΛΕΝΗ του Ερρίκου
   8. ΜΠΙΡΛΗ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου
   9. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Βασιλείου
   10. ΞΥΔΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου
   11. ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ του Γεωργίου
   12. ΤΣΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αντρέα
 

   Νομός ΒΟΙΩΤΙΑΣ

   1. ΑΝΤΩΝΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αντωνίου
   2. ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανέστη
   3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Γεωργίου
   4. ΞΕΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Παναγή
   5. ΤΟΓΙΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ του Χαράλαμπος
   6. ΤΟΥΛΟΥΜΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Σπύρου
 

   Νομός ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1. ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Μιχαήλ
2. ΚΛΕΙΣΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του Νικολάου
3. ΜΠΟΥΓΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ του Γρηγορίου
 

   Νομός ΔΡΑΜΑΣ

   1. ΛΙΟΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
   2. ΜΗΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
   3. ΜΠΙΜΠΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου
   4. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Στεφάνου
   5. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Νικολάου
 

   Νομός ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

   1. ΓΙΑΝΝΕΖΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Ιωάννη
   2. ΓΟΥΡΛΑΣ ΝΙΚΟΣ του Μιχαήλ
   3. ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΛΙΛΑ
   4. ΜΑΚΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του Νικολάου
   5. ΠΟΤΣΟΣ ΚΑΛΕΤΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του Κωνσταντίνου
   6. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ του Φιλίππου
   7. ΣΑΡΙΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
 

   Νομός ΕΒΡΟΥ

   1. ΒΛΙΣΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του Γεωργίου
   2. ΓΚΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Χρήστου
   3. ΔΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΗ του Δημητρίου
   4. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Στεφάνου
   5. ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αποστόλου
   6. ΤΡΕΛΛΗ ΦΑΝΗ του Αποστόλου
 

   Νομός ΕΥΒΟΙΑΣ

   1. ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου
   2. ΒΡΑΝΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του Νικολάου
   3. ΚΟΥΚΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ηλία
   4. ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Νικολάου
   5. ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
   6. ΝΤΟΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΣΟΦΙΑ) του Πέτρου
   7. ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ – ΡΑΧΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Αθανασίου
   8. ΣΤΑΜΑΤΟΥΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Θεοδώρου
 

   Νομός ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

   1. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου
   2. ΣΕΡΕΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
   3. ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Μάρκου
 

   Νομός ΖΑΚΥΝΘΟΥ

   1. ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Παναγιώτη
   2. ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ του Παναγιώτη
   3. ΚΛΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ του Κωνσταντίνου
 

   Νομός ΗΛΕΙΑΣ

   1. ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ (ΑΒΑ) του Ηλία
   2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημοσθένη
   3. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Σωτήρη
   4. ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ του Θεοφάνη
   5. ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Νικολάου
   6. ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΙΩΑΝΝΑ του Αθανασίου
   7. ΚΟΥΦΗΣ ΣΤΑΘΗΣ του Παναγιώτη
   8. ΠΕΡΣΙΔΟΥ ΡΟΥΛΑ του Δημήτρη
 

   Νομός ΗΜΑΘΙΑΣ

   1. ΑΛΕΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
   2. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΟΛΓΑ του Αθανασίου
   3. ΚΑΡΤΣΙΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Αθανασίου
   4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ του Ηλία
   5. ΣΟΦΡΟΝΩΦ ΙΩΑΝΝΑ του Ελευθερίου
   6. ΤΡΕΜΠΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
 

   Νομός ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

   1. ΑΥΓΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Στυλιανού
   2. ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
   3. ΚΑΡΚΑΒΑΤΣΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Στυλιανού
   4. ΚΟΚΟΣΑΛΗ-ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ζαχαρία
   5. ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα
   6. ΟΡΦΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Αντώνιος
   7. ΠΡΟΥΚΑΚΗ-ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Αντωνίου
   8. ΣΚΥΒΑΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Κωνσταντίνου
   9. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Νικολάου
   10. ΣΥΝΤΥΧΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Δανιήλ
   11. ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Εμμανουήλ
 

   Νομός ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

   1. ΓΚΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ του Δημητρίου
   2. ΔΗΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Αθανασίου
   3. ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ηλία
 

   Νομός ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

   1. ΑΛΥΣΣΑΝΔΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ του Εμμανουήλ
   2. ΕΞΑΡΧΟΣ ΝΙΚΟΣ του Θεοφάνη
   3. ΚΙΤΣΟΥ ΤΑΣΙΑ του Βασιλείου
   4. ΜΕΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Θωμά
   5. ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Αναστασίου
   6. ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΟΛΓΑ του Γεωργίου
   7. ΦΛΟΥΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου
 

   Νομός ΚΑΒΑΛΑΣ

   1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του Νικολάου
   2. ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σταύρου
   3. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ηλία
   4. ΛΙΟΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
   5. ΠΟΤΟΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
   6. ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
 

   Νομός ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

   1. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ του Βάϊου
   2. ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ του Γερασίμου
   3. ΚΡΑΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Γεωργίου
   4. ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Στεφάνου
   5. ΜΠΟΥΤΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ του Θωμά
   6. ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΑΡΗΣ του Σωτηρίου
   7. ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΑΣΤΕΡΗΣ του Θωμά
 

   Νομός ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

   1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη
   2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ του Αρσενίου
   3. ΖΕΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Πασχάλη
   4. ΜΑΚΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ του Νικολάου
 

   Νομός ΚΕΡΚΥΡΑΣ

   1. ΜΑΖΗ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου
   2. ΜΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου
   3. ΜΠΟΡΜΠΟΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του Θεοδώρου
   4. ΣΑΜΟΪΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Οδυσσέα
   5. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Μιχαήλ
 

   Νομός ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ

   1. ΙΑΚΩΒΑΤΟΥ ΕΥΓΓΕΛΙΑ – ΜΑΡΙΑ του Παναγή- Κωνσταντίνου
   2. ΜΠΟΦΙΛΑΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου
   3. ΦΑΡΑΚΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του Γερασίμου
 

   Νομός ΚΙΛΚΙΣ

   1. ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Παναγιώτη
   2. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Επαμεινώνδα
   3. ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Αλεξάνδρου
   4. ΟΡΓΑΤΖΗΣ ΑΚΗΣ του Αναστασίου
   5. ΧΑΛΙΤΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ του Ιωάννη
 

   Νομός ΚΟΖΑΝΗΣ

 1. ΒΟΜΒΑΣ ΚΩΣΤΑΣ του Αστερίου
   2. ΓΚΟΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου
   3. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΤΑΚΗΣ του Γεωργίου
   4. ΛΙΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του Νικολάου
   5. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΙΚΗ του Τρύφωνος
   6. ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΝΩΝΤΑΣ του Δημητρίου
   7. ΤΣΙΓΚΑ ΕΦΗ του Κωνσταντίνου
 

   Νομός ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

   1. ΑΚΑΡΕΠΗ-ΑΡΜΕΝΑΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του Βενιζέλου
   2. ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του Γεωργίου
   3. ΜΕΝΕΛΑΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του Νικολάου
   4. ΜΠΡΑΒΟΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου
   5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ του Σπύρου
   6. ΦΟΡΤΗ ΓΙΩΤΑ του Σπύρου
 

   Νομός ΚΥΚΛΑΔΩΝ

   1. ΖΕΠΑΤΟΣ ΧΑΡΗΣ
   2. ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΜΑΚΗΣ
   3. ΡΟΚΟΝΙΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
   4. ΣΙΓΑΛΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
   5. ΨΑΡΡΑ ΕΥΔΟΚΙΑ
 

   Νομός ΛΑΚΩΝΙΑΣ

   1. ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικήτα
   2. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Λεωνίδα
   3. ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Κωνσταντίνου
   4. ΜΕΣΣΑΔΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Δημητρίου
   5. ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Ιωάννη
 

   Νομός ΛΑΡΙΣΑΣ

   1. ΑΒΡΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Αντωνίου
   2. ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του Ρωσσέτου
   3. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του Ιωάννη
   4. ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Αριστείδη
   5. ΛΙΟΛΙΟΣ ΠΑΡΙΣ του Βασιλείου
   6. ΛΟΥΤΡΙΩΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του Ιωάννη
   7. ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΡΙΖΟΣ του Κυριαζή
   8. ΜΠΑΝΤΟΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
   9. ΟΥΝΤΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Γεωργίου
   10. ΣΚΟΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του Στυλιανού
   11. ΣΚΥΛΛΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του Ηλία
 

   Νομός ΛΑΣΙΘΙΟΥ

   1. ΓΡΑΣΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Χαραλάμπους
   2. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Χαριλάου
   3. ΣΙΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του Κωνσταντίνου
   4. ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Εμμανουήλ
 

   Νομός ΛΕΣΒΟΥ

   1. ΒΟΥΛΒΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΗΛΙΑΣ) του Κωνσταντίνου
   2. ΔΟΥΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του Κωνσταντίνου
   3. ΠΛΑΝΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σώζοντος – Σπύρου
   4. ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου
   5. ΤΟΥΡΒΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του Ευαγγέλου
 

   Νομός ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

   1. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου
   2. ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Ιωάννη
   3. ΝΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ του Γεωργίου
   4. ΡΑΜΑΝΤΑΝΗ ΚΥΡΑΤΣΩ του Παναγιώτη
   5. ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Δημητρίου
   6. ΡΟΥΣΗ-ΚΩΤΗ ΑΓΟΡΗ (ΡΙΤΣΑ) ΣΥΖΥΓΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ του Γεωργίου
   7. ΤΣΟΓΚΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του Κωνσταντίνου
 

   Νομός ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

   1. ΔΙΑΣΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ του Δαμιανού
   2. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΤΑ του Δημητρίου
   3. ΚΑΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του Βασιλείου
   4. ΚΟΥΚΟΥΜΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ του Χρήστου
   5. ΜΩΫΣΙΔΟΥ ΔΟΜΝΑ του Θεοδώρου
   6. ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΜΑΥΡΑ του Δημητρίου
   7. ΤΣΑΠΡΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ηλία
 

   Νομός ΞΑΝΘΗΣ

   1. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
   2. ΕΦΕΝΤΗ ΧΑΣΑΝ του Μεχμέτ
   3. ΜΑΧΑΙΡΙΔΟΥ-ΝΕΟΦΥΤΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Βίκτωρα
   4. ΠΥΡΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
   5. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Πολυκάρπου
 

   Νομός ΠΕΛΛΑΣ

   1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ του Κωνσταντίνου
   2. ΚΙΣΤΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γαβριήλ
   3. ΛΙΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Ιωάννη
   4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του Νικολάου
   5. ΦΟΥΝΤΑΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του Δημητρίου
   6. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του Γεωργίου
 

   Νομός ΠΙΕΡΙΑΣ

   1. ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ του Αποστόλου
   2. ΚΑΡΓΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του Χριστοδουλου
   3. ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του Γρηγορίου
   4. ΚΟΥΡΙΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του Κωνσταντίνου
   5. ΡΟΥΤΣΑΣ ΚΩΣΤΑΣ του Παναγιώτη
   6. ΣΑΛΠΙΣΤΗΣ ΝΙΚΟΣ του Παύλου
 

   Νομός ΠΡΕΒΕΖΑΣ

   1. ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΩΣΤΑΣ του Ιωάννη
   2. ΝΟΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του Ανδρέα
   3. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του Ευαγγέλου
   4. ΤΣΟΒΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
 

   Νομός ΡΕΘΥΜΝΟΥ

   1. ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του Γεωργίου
   2. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ
   3. ΜΑΝΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του Ιωσήφ
   4. ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Γεωργίου
 

   Νομός ΡΟΔΟΠΗΣ

   1. ΚΑΚΟΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Γεωργίου
   2. ΜΠΡΟΥΣΑ ΕΥΘΑΛΙΑ του Αθανασίου
   3. ΣΠΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Θεοδώρου
   4. ΦΑΪΚ ΦΑΪΚ του Γκαλήπ
   5. ΦΑΚΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπύρου
 

   Νομός ΣΑΜΟΥ

   1. ΛΑΡΔΑΣ ΝΙΚΟΣ του Κωνσταντίνου
   2. ΜΑΥΡΑΤΖΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Εμμανουήλ
   3. ΣΟΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΣ του Δημοσθένη
 

   Νομός ΣΕΡΡΩΝ

   1. ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του Σάββα
   2. ΜΑΚΙΝΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Αναστάσιου
   3. ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
   4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΘΕΜΗΣ του Σταύρου
   5. ΡΑΚΙΤΖΗ ΤΙΜΟΘΕΑ Δικηγόρος
   6. ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΕΡΜΟΦΥΛΛΗ (ΦΙΛΙΩ) του Χαραλάμπους
   7. ΣΙΔΕΡΗ ΛΙΑΝΑ του Γεωργίου
   8. ΣΠΕΝΤΖΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Γεωργίου
   9. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Δημητρίου
 

   Νομός ΤΡΙΚΑΛΩΝ

   1. ΑΡΜΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Κωνσταντίνου
   2. ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του Κλεομένη
   3. ΚΟΤΟΥΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
   4. ΛΑΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
   5. ΜΠΑΚΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ηλία
   6. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΑΝΝΥ) του Χρήστου
   7. ΤΑΣΣΙΟΣ ΒΑΙΟΣ του Κωνσταντίνου
 

   Νομός ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

   1. ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
   2. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΩΜΑΣ του Γεωργίου
   3. ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου
   4. ΠΑΠΠΑ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του Λάμπρου
   5. ΤΣΕΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ιωάννη
   6. ΤΣΕΤΣΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Κωνσταντίνου
   7. ΧΡΟΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ηλία
 

   Νομός ΦΛΩΡΙΝΗΣ

   1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ του Δημητρίου
   2. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ του Αναστασίου
   3. ΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Ανέστη
   4. ΤΟΡΛΑΧΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Μιχαήλ
 

   Νομός ΦΩΚΙΔΑΣ

   1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευθυμίου
   2. ΓΩΓΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Νικολάου
   3. ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου
 

   Νομός ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

   1. ΠΑΡΘΕΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   2. ΤΖΙΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
   3. ΤΡΙΠΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   4. ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   5. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
 

   Νομός ΧΑΝΙΩΝ

   1. ΑΛΑΜΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Εμμανουήλ
   2. ΒΟΥΡΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
   3. ΛΕΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Νικολάου
   4. ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Κωνσταντίνου
   5. ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
   6. ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημοσθένη
 

   Νομός ΧΙΟΥ

   1. ΑΜΠΑΖΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ συζ. Γεωργίου
   2. ΑΜΠΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ηλία
   3. ΖΩΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ανδρέα
   4. ΚΟΥΝΟΥΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ του Γεωργίου

1 σχόλιο

Filed under Εκλογικά

One response to “Ανακοινώθηκαν τα ψηφοδέλτια του ΚΚΕ για τις εκλογές της 4ης Οκτωβρίου 2009

  1. anita

    τι να πω ??
    η ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ που ειναι στον Πειραιά είναι ζάπλουτη οδοντίατρος και δεν ξέρει τι έχει και μας το παίζει και σύντροφος
    ας χαρίσει τα μισά στο κόμμα και τα ξανάλεμε μετά
    φτάνει πια με αυτήν την ματαιοδοξία μερικών που φυτρώνουν σαν τα μανιτάρια
    να επιλέξουμε λαϊκούς αγωνιστές και οχι σημαίες τις δεξιάς με Mercedes και ακίνητα!!!
    Αίσχος!

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s